• יו"ר החברה: פרופ' רן בליצר
  • משנה ליו"ר החברה: מלי קושא
  • גזברית: ד״ר לילך צולר
  • מזכיר: ד״ר מוטי חיימי
הסטוריז של DoctorsOnly:
חדשות

המרכז הרפואי "הלל יפה" בחדרה קיבל את תו התקן הבינ"ל של ארגון JCI

לדברי בית החולים, בסיכום המבדק ציינו סוקרי ה-JCI, כי התרשמו מהעשייה המרובה של צוות בית החולים, מהתנהלותו המקצועית, המוטיבציה ומעבודת הצוות

עובדי המרכז הרפואי "הלל יפה" וסוקרי ארגון ה-JCI (צילום: "הלל יפה")

המרכז הרפואי "הלל יפה" בחדרה קיבל בשבוע שעבר את תו התקן לאיכות ובטיחות ברפואה מטעם הארגון האמריקני JCI (אקרדיטציה). בכך מצטרף המרכז הרפואי בחדרה לרוב בתי החולים האחרים בישראל.

נציגי JCI ערכו בדיקה מדוקדקת ב"הלל יפה", שנמשכו כמעט שבוע. "נבחנו" תהליכי עבודה רפואית, ניהול, מנהלים, תיקים רפואיים ותיקי עובדים, בקרת זיהומים, תחזוקת המכשור הרפואי ותשתיות. לדברי בית החולים, ההכנה למבדק ארכה כמה שנים וכל עובדי המרכז הרפואי נרתמו אליהן.

ד"ר מיקי דודקביץ (מימין), עם סוקרי ה-JCI (צילום: "הלל יפה")

לדברי בית החולים, בסיכום המבדק ציינו סוקרי ה-JCI, כי התרשמו מהעשייה המרובה של צוות בית החולים, מהתנהלותו המקצועית, המוטיבציה ומעבודת הצוות.

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל "הלל יפה", בירך את 2,000 העובדים בבית החולים על ההישג, וציין את המאמצים שהשקיעו "באופן מעורר כבוד כדי לתת מענה מיטבי למטופלים ולבני משפחותיהם - ובמקביל לבצע את תהליכי הבקרה, שיפור השירות וטיובו."

נושאים קשורים:  חדשות,  JCI,  אקרדיטציה,  המרכז הרפואי "הלל יפה",  תו תקן,  ד"ר מיקי דודקביץ
תגובות
אנונימי/ת
19.06.2017, 21:24

תו התקן הזה הוא קשקוש, ובזבוז כספי הציבור. כל הכבוד ל- JCI שמצליח לשווק את עצמו טוב כל כך. אולי הייתי קונה מניות שלהם.

אנונימי/ת
19.06.2017, 22:49

לאור ההצלחה המסחררת של קבוצת בתי חולים במבדק בשבועות האחרונים נראה כי ארגון ה JCI מבין כי ימיו כאחראי על הבקרות בישראל ספורים . חבל לו מאד להפסיד הכנסה אדירה כזו ולכן המבדק הפך לעצימת עין אחת גדולה של הארגון בתקווה שמישהו יחליט להאריך את נוכחות היקרה עד מאד שלו כאן

אנונימי/ת
20.06.2017, 19:06

בא ליצמן ואומר למנהלי בתי החולים, "הביאו לי תו תקן" הכל מכספיכם, הכל מהתקנים המעטים שאיני מקצה לכם, הכל מאפס המשאבים שאיני מעניק לכם. ובאים מנהלי בתי החולים ומנחיתים המטלה למנהלי המחלקות ולאחיות האחראיות ולאנשי האדמניסטרציה וכן הלאה וכן הלאה עד אחרון הרופאים ואחרונת האחיות ואחרונת המנקות. וכולם עוצמים את עיניים מפאת השקר וסוגרים את האף מחמת הרקב.

לכאורה אקט ניהולי גאוני, למעשה הנצחת תרבות השקר.

והנמושות חוגגות!

אנונימי/ת
22.06.2017, 20:36

כל מילה חצובה בסלע !!!!

מברוק למרכז הרפואי הלל יפה!
אנשים מיוחדים ויקרים ללבי בבית הזה!
צפיתי בכם בגאווה חודשים ארוכים לקראת המבדק הכה מעייף ושנוי במחלוקת הזה! עבדתם קשה בתנאי אי ספיקה! צוותים שלמים היו בצום חודש רמדאן הכרים! הייתם ממוקדים ודבקתם במטרה! נרתמתם להנחיות הקפדניות של הצוות הבכיר בהנהלה הרפואית המבטיחה! הסיעודית המיומנת! ולכן הצלחתם להשיג את מעבר!
רק לסיכום ולפני בערך 60 שנה רופא ארמני אחד בשם אבדיס דונבדיאן פרסם אחד המאמרים המרכזיים שהניחו את היסודות לתחום איכות הרפואה!
סיכם את מאמרו במשפט מחץ אותי אישית מנחה עד עצם דקה זו!
"בסופו של דבר סוד האיכות היא אהבה, עליכם לאהוב את המטופל, לאהוב את המקצוע שלכם, לאהוב את אלוהים ואם יש בכם אהבה תכלו לנטר ולתקן את המערכת"
עלו והצליחו בהלל יפה!
גאה להיותי חלק אומנם "חורג" מהווייתכם!
יום טוב ועיד אלפיטר מובארק!
סאאידה סדיק

צפיתי מהצד